ביטוח בריאות

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

למען עתיד בריא ושלם

רכישת ביטוח בריאות מתאים תאפשר לכם לא רק להתכונן מראש למצבי חירום רפואיים, אלא גם לממן טיפולים ובדיקות יקרות אך נחוצות. מומחי עמית סוכנות לביטוח, יתאימו לכם ביטוח בריאות בעלות משתלמת ובכיסוי מושלם.

עמית סוכנות לביטוח פועלת שנים ארוכות בשוק הביטוח ומכירה מקרוב את פלח השוק העוסק בביטוח בריאות. מומחי הסוכנות מאמינים בחשיבות המוצר ובידיהם כלים מקצועיים מעודכנים לצורך התאמה מושלמת של ביטוח בריאות לכל לקוח.

חשוב לא להקל ראש ולדעת כי בעת הצורך לביטוח הבריאות ערך שאין לו מחיר. אחרי הכול מדובר בבריאות ובחיים, ומה יכול להיות חשוב יותר? צוות עמית סוכנות לביטוח ידע להתאים לכם את הכיסוי וייצור עבורכם מערך הגנה שלם – למען עתיד מלא בריאות.

מהו ביטוח בריאות?

בישראל יכול כל תושב להרכיב לעצמו כיסוי בריאותי הכולל שלוש שכבות באופן מקסימלי. הכיסוי הבסיסי מגיע מטעם המדינה ומכסה כל תושב באופן יסודי. קופות החולים מציעות למבוטחיהן כיסוי נוסף המציע סבסוד של טיפולים ותרופות ושל שירותים רפואיים נוספים. כדי להשלים את ההגנה הרפואית כדאי לרכוש ביטוח בריאות באופן פרטי ולהבטיח מענה בכל מצב חירום ובכל עת אחרת.

ביטוח בריאות פרטי כולל שורה של כיסויים במצבי חירום רפואיים, מימון טיפולים חיוניים בארץ ובחו"ל, מימון ניתוחים מורכבים ויקרים, מימון תרופות שנמצאות מחוץ לסל הבריאות וכיסוי לטיפולים ולבדיקות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים