ביטוח דירה

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

הכיסוי שמגיע לנכס שלכם

רכישת ביטוח דירה תבטיח הגנה לנכס שבידכם ולרכושכם. צוות עמית  סוכנות לביטוח, ישמח להתאים עבורכם ביטוח דירה בתנאים מצוינים, תוך התחשבות בצרכים הספציפיים שלכם וביכולתכם הפיננסית.

כל כך הרבה זמן והון השקעתם בביתכם החדש, מדוע לא להשלים את התהליך ולרכוש ביטוח דירה שיגן מפני פגיעות בלתי צפויות? צוות עמית סוכנות לביטוח מעודכן בכל מוצרי ביטוח הדירה הקיימים בשוק הביטוח. תוכלו לקבל סקירה מפורטת של המוצרים המתאימים לכם, להחליט לגבי סעיפי הכיסוי הרלוונטיים לכם וליהנות ממחיר נוח ומשתלם לאורך זמן.

ביטוח דירה – קצר ולעניין >>

הרכוש שלכם מכוסה היטב
יתרונו הבולט של ביטוח הדירה הנפוץ בישראל הוא היותו מודולרי וניתן לפירוק לפי דרישה. הכוונה היא לבחירה הקיימת בידי רוכשי הפוליסות באשר לסעיפי הכיסוי המתאימים להם. באופן זה, יכול בעל נכס לדאוג לביטוח הנכס בלבד, ללא ערבות לרכוש הנמצא במבנה. ואילו שוכר הדירה, מכסה רק את רכושו ואינו חייב לשלם גם על כיסוי המבנה הריק.

סעיפי כיסוי המבנה בתוך ביטוח הדירה, מבטיחים פיצוי במקרים של פגיעה בנכס או בחלקיו. סעיפי הרכוש מכסים אפשרויות של נזק לרכוש. כדאי לדעת כי ביטוח דירה בסיסי חייב לכלול בתוכו סעיפי כיסוי הנדרשים על פי חוק. זאת בעקבות מהלך שיזם משרד האוצר בחלק ממחויבותו להגן על הציבור ולהבטיח שכל אזרח יקבל לידיו מוצר אמין ואיכותי.