ביטוח חיים

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

לבחור בעתיד – בלב שלם

כולם עובדים קשה כל כך בשביל ביטחון כלכלי. כדי להבטיח שתמיד תהיה רשת ביטחון שתדאג ליקירי ליבכם, כדאי לרכוש ביטוח חיים איכותי אצל עמית סוכנות לביטוח. צוות הסוכנות ילווה אתכם באופן אישי באחת ההחלטות החשובות של חייכם ויעזור לכם להגן על עתידכם בלב שלם.

כשמדובר ברכישת ביטוח חיים, הניסיון והידע עומדים לטובתם של אנשי עמית סוכנות לביטוח. אי אפשר לדבר על ביטוח חיים בלי להתייחס לוותק של הסוכנות בתחום הביטוח, לציבור הלקוחות הנאמן ולהישגי הסוכנות בתחומי הביטוח השונים וביטוח החיים בפרט.

צוות הסוכנות מתמצא ומעודכן בפוליסות ובסעיפי הכיסוי המוצעים לקהל הרחב על ידי חברות הביטוח המרכזיות. מומחה הסוכנות ילך איתכם ולצידכם בכל שלבי הבחירה והרכישה, עד שתהיו חסרי דאגה ושבעי רצון. העתיד שלכם פתוח לפניכם.

לבחור בביטחון כלכלי ארוך טווח

לא ניתן לחיות את החיים מבלי לקחת סיכונים או להיות במצבים מסוכנים ובלתי צפויים. מרגע שאדם נולד שליטתו על גורלו חלקית בלבד. רכישת ביטוח חיים מבטיחה פתרון כלכלי למצבי סיכון שונים, עבור בעל הפוליסה או מוטבים שנקבעו מראש. הבחירה שתעשו מוקדם בחייכם יכולה לשנות את עתידכם לטובה ברגע האמת.

ביטוח חיים הוא חוזה שעושה המבוטח עם חברת הביטוח. לפי חוזה זה, המבוטח מקפיד לשלם מידי חודש פרמיה קבועה וחברת הביטוח מתחייבת לפצותו בעת מימוש אחד הסיכונים, כמו: מוות, אובדן כושר עבודה ונכות. גובה הפרמיה החודשית נקבע במעמד רכישת ביטוח החיים ומושפע מנתונים אישיים של המבוטח.

לקבלת הצעה >>