ביטוח ימי

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

ביטחון שמגיע עד למעבר לים

יבוא ויצוא הכרחיים לפעילותם העסקית התקינה של בתי עסק ומפעלי תעשייה רבים. כדאי לדאוג לכיסוי איכותי שייתן מענה מיידי במקרים של פגיעה או נזק. מומחי עמית סוכנות לביטוח יתאימו למטען שלכם כיסוי מיטבי וידאגו שיגע בבטחה ליעדו.

תחום הביטוח הימי כולל בתוכו סוגיות רבות ופתרונות ייחודיים. מדובר בתחום יוצא דופן בעולם הביטוח, המחייב היבטים חוקיים ומשפטיים החורגים את מערכת המשפט הישראלי. לכן יש צורך בשירות מצד מומחה בתחום, השולט היטב בכל המידע המקצועי והרלוונטי הקיים.

מומחי עמית סוכנות לביטוח, פועלים בתחום הביטוח הימי שנים רבות ובידיהם כלים מעודכנים לתת מענה מדויק לכל מצב בו נדרשת רכישת ביטוח ימי. צוות הסוכנות יידע להציג בפניכם את טווח האפשרויות העומדות בפניכם ולהסביר על יתרונה של כל אפשרות בחירה. הדרישות הנקודתיות שתציגו יקבלו מענה מקצועי ספציפי שייקח בחשבון היבטים הנוגעים לסוג המטען, יעדו, לוגיסטיקה וסיכונים.

מה כולל ביטוח ימי?

ברגע שמטען יוצא ממדינה הוא עוזב גם את מערכת החוקים הנהוגה בה. ההובלה בים חושפת את המטען לסיכונים שונים ומחייבת הגדרה של כיסוי ואחריות כלפיו. ביטוח ימי מתייחס למערכת חוקי המשפט הבינלאומי, מה שהופך אותו למוצר ייחודי הדורש התמצאות וכלים מתאימים.

לכל פוליסת ביטוח ימי ניתן להוסיף הרחבות לפי דרישה, כך שניתן להתאים באופן מלא את הפוליסה למטען. ההרחבות האלה כוללות כיסויים שונים לשורה ארוכה של אפשרויות פגיעה ונזק פוטנציאליים. באופן זה ניתן להגן היטב על המטען העושה דרכו בים עד ליעד המבוקש.

חברות העוסקות ביבוא וביצוא באופן קבוע יכולות לרכוש פוליסה פתוחה המעניקה כיסוי באופן קבוע ושוטף. יש התייחסות למשך זמן הכיסוי הנדרש. האם עד הגעת המטען לנמל, האם עד לפריקה סופית או עד ההגעה הסופית ללקוח הקצה.