ביטוח משכנתא

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

הכוח לבחור הוא שלכם

שוק ביטוח המשכנתאות הוא רחב ומגוון יותר מבעבר. אפשרויות הבחירה רבות ונרחבות, אך הכוח לבחור נמצא בידי הלקוח. צוות עמית סוכנות לביטוח מציע לכם ליהנות מניסיונו ארוך השנים ולקבל ייעוץ אישי לקראת בחירה בעלת השפעה עמוקה על עתידכם.

הבנק שמאשר עבורכם את קבלת המשכנתא, דורש בצדק ערבות לכספו הרב. עם זאת, בידיכם לבחור את הגורם שייתן לבנק את הערבות הזאת ולכם השפעה לא מבוטלת על תנאי הפוליסה. צוות מומחי עמית סוכנות לביטוח, יסייע בידיכם לעשות את הבחירות הנבונות, תוך התחשבות בכל ההיבטים הנוגעים לרכישת הנכס ולכוח ההחזר המצוי בידיכם. תוכלו לבדוק מקרוב פוליסות שונות, לקבל תשובות מהימנות לכל שאלה. את ההחלטה הסופית נשאיר רק לכם.

מהו ביטוח משכנתא?

מפני שתשלומי המשכנתא הם כבדים ומכבידים, דורשים הבנקים ערבות לכספם במקרים בהם תיפגע יכולת ההחזר של בעלי החוב. ככלל, כל ביטוח משכנתא כולל שני חלקים עיקריים: ביטוח חיים לבעל החוב וביטוח מבנה לנכס.

ביטוח החיים מבטיח כי במקרה וייפגע בעל החוב חלילה, תיפגע יכולת השתכרותו או שילך לעולמו, תעביר חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא לבנק והנכס יישאר בידי בעליו או יורשיהם.

ביטוח הנכס מבטיח כי במקרה של פגיעה בנכס, תשלם חברת הביטוח את יתרת החוב לבנק ואף תשקם, במקרים מסוימים, את הנכס עצמו. כל פוליסה מכילה פירוט של פגיעות ובהתאם פירוט הכיסויים המוצעים