ביטוח נסיעות

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

לנסיעה מושלמת – ללא דאגות

עמית סוכנות לביטוח מציעה לכם מוצרי ביטוח נסיעות לחו"ל בהתאמה אישית לפי יעד הנסיעה. לא כדאי לוותר על רכישת פוליסת ביטוח נסיעות טרם הנסיעה. ברגע האמת, מדובר בחיסכון של אלפי שקלים.

לצוות עמית סוכנות לביטוח ניסיון ארוך שנים בתחום הביטוח. במהלך שנות פעילותה, נוכחו אנשי הסוכנות לא פעם, כמה חשוב וחיוני ביטוח נסיעות לחו"ל יכול להיות. במקרים של תאונות או פגיעות מחוץ לגבולות הארץ, יש צורך במענה מיידי ומהימן שילווה אתכם בדרך הלא צפויה שנקלעתם אליה. 
חשוב לזכור, ביטוח נסיעות עושים אצל בעל מקצוע ולא אצל סוכן הנסעיות.

לצד הצורך במימון הכספי של כל ההיבטים הנחוצים, קיים צורך אנושי בליווי ובאמפטיה מצד אנשים שמכירים אתכם ורוצים רק בטובתכם. זוהי התמצית של ביטוח הנסיעות והסיבה העיקרית שאתם חייבים אותו לעצמכם.

כיסוי לגוף, כיסוי לרכוש, כיסוי לשקט נפשי
מחוץ לגבולות המדינה לא מתקיימות זכויות רבות המלוות אותנו ביום יום. ביניהן גם הכיסוי הבריאותי שאנו מכירים וסומכים עליו. רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף ואמין תיתן מענה וכיסוי לכל מצב סיכון אפשרי שעלול לקרות בארץ זרה.

בעת רכישת ביטוח הנסיעות לחו"ל, מומלץ לעדכן את סוכן הביטוח לגבי יעד הנסיעה, אופייה ומצב הנוסעים המבוטחים. לכל אלה יש חשיבות רבה בבחירת סעיפי הפוליסה והשפעה על טווח הכיסוי. לכל נסיעה יש את המאפיינים שלה ובהתאם את סעיפי הכיסוי הרלוונטיים.

כדאי מאוד לדאוג מבעוד מועד לכיסוי בסיסי עבור הכבודה. כך בעת הצורך תוכלו לרכוש מייד כבודה חלופית בסיסית. ברור מאליו שכל מטען יקר ערך חייב בכיסוי נאות ליתר ביטחון.