ביטוח סיעודי

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

להבטיח לעצמכם את כבודכם

ביטוח סיעודי ייתן מענה למצבים בהם יש צורך בטיפול קבוע ומתמשך. צוות עמית סוכנות לביטוח, יציג בפניכם את מוצרי הביטוח הסיעודי האיכותיים ביותר וידאג שתבחרו פוליסה מתאימה למקרה הצורך.
כדי שביטוח סיעודי יוכל לתת מענה מספק בעת הצורך, כדאי לרכוש את הפוליסה כמה שיותר מוקדם במהלך החיים הבוגרים. גם לילדים זה משתלם ביותר, הטיפול הסיעודי השתפר מאוד בעשורים האחרונים ועלותו גדלה בהתאם. צוות עמית סוכנות לביטוח, מכיר היטב את שוק הביטוח בכלל ואת מוצרי הביטוח הסיעודי בפרט.

תנו לניסיון הרב של מומחי סוכנות עמית סוכנות לביטוח, לדבר בעד עצמו. מומחי הסוכנות יציגו בפניכם שורה של מוצרי ביטוח סיעודי מתאימים במיוחד עבורכם, ידגישו בפניכם את היתרונות של כל מוצר ובעיקר, ידאגו שבקושי תרגישו את העלות החודשית הנדרשת.

מהו ביטוח סיעודי?
הטיפול שמגיע לקשישים או לחולים חייב להיות מקצועי, קבוע, אמין ואוהב. בני המשפחה יכולים לתת רק חלק מהדרישות הללו. לאורך זמן, עלול טיפול כזה להכריע גם את קרוב המשפחה המסור ביותר. ביטוח סיעודי נותן מענה מצוין למצבים כאלה. מדובר בטיפול סיעודי מקצועי ותומך. בבית החולה או במוסד רפואי מתאים. בשני המקרים מטפל בחולה אדם שעבר הכשרה מוכרת ופרופסיונאלית.

ככלל, ביטוח סיעודי צריך לתת כיסוי לרוב עלויות הטיפול השוטף בחולה הסיעודי. נוסף למימון הטיפול היום יומי, מכסה הביטוח הסיעודי גם עלות של תרופות ושל טיפולים נדרשים. אין ספק שיש השפעה ניכרת לטובה על איכות חייו של חולה סיעודי, בזכות רכישת ביטוח סיעודי מבעוד מועד.