ביטוח עסק

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

אפשר להמשיך להצליח בשקט

בית עסק, קצת כמו ילד קטן, זקוק לשמירה ולהגנה מסביב לשעון. באופן תיאורטי הכול יכול לקרות, אז מדוע לחכות בחיבוק ידיים? צוות מומחי עמית סוכנות לביטוח, יכיר לכם מגוון של פתרונות להגנה מיטבית על העסק שלכם. עם בחירה נבונה בביטוחים עסקיים מתאימים, אפשר להמשיך להצליח בשקט.
 

צוות מומחי עמית סוכנות לביטוח ראה במשך השנים בתי עסק רבים קמים ונופלים. ברוב המקרים אפשר היה למנוע את פשיטת הרגל על ידי רכישה מושכלת של ביטוחים עסקיים. הכול מתחיל ביכולת לראות את הנולד ולקרוא היטב את מפת העתיד.

בשלב הראשון על בעל העסק לבחור בסוג הביטוחים העסקיים המתאים לבית העסק שבבעלותו. צוות הסוכנות יציג בפניו מוצרים רלוונטיים שונים וידגיש את חוזקם ויתרונותיהם בהשוואה לפתרונות אחרים. יש חשיבות רבה לליווי המקצועי האישי, מפני שכך מתקבלות הבחירות הטובות ביותר ובהתאם גם התוצאות העתידיות שעשויות להתגשם.

ביטוחים עסקיים – יש מענה לכל אפשרות

בית עסק זקוק להגנה בשני רבדים עיקריים: הגנה על הנכסים הפיסיים שלו, כלומר, על המבנה בו הוא שוכן, על הציוד המקצועי שבו ועל כוח האדם והלקוחות שבתחומו. רובד שני הוא הגנה על הנכסים שנובעים מפעולת בית העסק, כגון: שמו הטוב, אחריותו המקצועית, אחריותו כלפי ציבור הלקוחות.

ביטוחים עסקיים נותנים מענה לכל האפשרויות הללו ולרבות נוספות. חברות הביטוח ממשיכות לפתח את תחום הביטוחים העסקיים בהתאם להתפתחות העולם העסקי במציאות. כך אפשר למצוא גם ביטוחים עסקיים הכוללים כיסוי לתשתיות ממוחשבות מורכבות, להגנה מפני ריגול תעשייתי ולמימון התגוננות מול הוצאת לשון הרע.