חסכון פנסיוני

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

העתיד שלכם מתחיל עכשיו

חיסכון פנסיוני מוצלח הוא כזה שהתחיל בשלב מוקדם בחיים. משפט זה מכיל בתוכו את התורה כולה. צוות עמית סוכנות לביטוח, ישמח להתאים לכם תכנית חיסכון פנסיוני מצוינת, בתנאים משתלמים, שתלווה אתכם עד לגמלאות. אז כבר תדעו לבד, שבחרתם נכון.
כל אחד ממומחי עמית סוכנות לביטוח יאמר לכם: בחרו בתכנית חיסכון פנסיוני מתאימה והתחילו לחסוך כבר מעכשיו. מדובר בהחלטה חשובה ביותר שיש לה השפעה רחבה על עתידכם כגמלאים.

אנשי עמית סוכנות לביטוח מתמחים בהתאמת מוצרי חיסכון פנסיוני לפי היבטים שונים, כמו: תכניות עתידיות, התפתחות מקצועית, כוח ההחזר הנוכחי והשפעות מצד עולם הביטוח והפיננסים. מעל לכל אלה, משחק תפקיד לא מבוטל, הניסיון העשיר שיש למומחי הסוכנות בהתאמת תכניות חיסכון פנסיוני לכל לקוח באופן אישי. חלק לא מבוטל מהלקוחות שלנו כבר נהנים מתוצאותיה של בחירה נבונה.

 

שלושה ערוצי חיסכון – אפשרויות רבות לבחירה

חיסכון פנסיוני כולל בתוכו שלושה ערוצים של חיסכון. כל תכנית חיסכון פנסיוני כוללת בתוכה לפחות אחד מערוצי חיסכון אלה. חברות הביטוח יצרו מוצרים המשלבים בתוכם את מאפייני ערוצי החיסכון. באופן זה מקבלים הלקוחות אפשרויות בחירה רבות ומותאמות הרבה יותר לאורח חייהם ולצורכיהם האישיים.

חיסכון פנסיוני כולל בתוכו ערוץ חיסכון בקרנות פנסיה. ההון שנצבר משולם ללקוח בעת יציאתו לגמלאות. במקרים של פגיעות גופניות יקבל הלקוח את כספו קודם לכן ובמקרה של מוות יפוצו המוטבים בהתאם. קופת גמל היא ערוץ חיסכון פנסיוני נוסף הצובר בתוכו את התשלום החודשי ומשתחרר בתשלום אחד בעת היציאה לגמלאות. ערוץ חיסכון פנסיוני מוכר מאוד הוא ביטוח המנהלים המציע צבירת הון מידי חודש ורכישת כיסויים לסיכונים שונים לפי דרישת הלקוח.