פתרונות לפרישה

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

לכסף שלכם מגיעה תשואה טובה

עם היציאה לגמלאות משתחררת תחושת רווחה גדולה. כמו כן, משתחררים סכומי כסף נאים מתכניות שונות שחיכו בסבלנות לרגע הזה. צוות שלם – דר סוכנות לביטוח מזמין אתכם לקבל ייעוץ פיננסי, מקצועי ומקיף שיעשה סדר בכל מה שיש לכם ואפילו יסייע בידכם להרוויח יותר.

מומחי עמית סוכנות לביטוח מבינים בפיננסים ומתמצאים בסוגיות הנוגעות לביטוח. השילוב הפרופסיונאלי הזה בין תחומי הפיננסים לתחום הביטוח יוצר התמחות ייחודית שמסוגלת לתת מענה איכותי בתקופות קריטיות, כמו היציאה לפנסיה.

מומחי הסוכנות מציעים לכם שירותי איתור ומיפוי של כל התכניות והנכסים הרשומים על שמכם, ייעוץ לגבי מימוש ההון והצגת אפשרויות לתכניות המשך החיסכון וסיוע מול מוסדות המיסוי. כל אלה יקנו לכם כלים להתמודדות חלקה עם תחום לא מוכר ויתנו לכם שקט נפשי שאין לו מחיר.

מדוע כדאי לפנות למומחה בפתרונות לפרישה?
יש סיבות שונות בזכותן כדאי לפנות למומחה בפתרונות לפרישה. שתיים מהן נוגעות לעצם התמחותו הייחודית. סיבה אחת נפוצה, היא הצורך באיתור כל תכניות החיסכון וההשקעה הרשומות על שמו של הלקוח. רוב האנשים, החליפו מקומות עבודה וכתובות ואיבדו שליטה במשך השנים אחר חסכונותיהם.

סיבה נוספת היא היתרון של יד מקצועית מכוונת ועין טובה ובעלת ניסיון. מומחה בפתרונות לפרישה יידע כיצד להתייחס לכל תכנית, כיצד לממש אותה בדרך היעילה ביותר ובזמן המתאים ביותר. מומחה כזה יוכל להמליץ על דרכי התנהלות חדשות, לפי תכניותיו העתידיות של כל לקוח. ולבסוף, יוכל להמליץ על אופן תשלום מיסים מושכל.