קרן השתלמות

קבל הצעה

השאר פרטיך על מנת שנוכל לחזור אליך ולהעניק לך שירות מקצועי ומתן הצעת מחיר

הצטרפו אלינו בפייסבוק

חיסכון קטן, לטווח הבינוני – שמשתלם בגדול

קרן השתלמות מציעה השקעה נוחה ללא סיכונים גבוהים מידי. צוות עמית סוכנות לביטוח ישמח להכיר לכם קרנות השתלמות מובילות ויראה לכם איך אפשר להרוויח מהכסף בלי הרבה מאמץ.

לצוות המומחים בעמית סוכנות לביטוח, ניסיון עשיר ומוכח בהתאמת קרן השתלמות ללקוחות. מומחי הסוכנות מציעים לקהל הלקוחות שירותי ייעוץ מקצועי והכוונה אישית בבחירה בהשקעה בקרן השתלמות.

כל לקוח של הסוכנות, המתעניין באפיק השקעה באמצעות קרן השתלמות, מקבל סקירה מקיפה של כל קרן, על יתרונותיה והסיכונים הטמונים בה. לאחר מכן יוכל להשוות יחד עם מומחה הסוכנות, בין הקרנות השונות, באמצעות כלי השוואה מקצועיים. בסופו של התהליך יוכל הלקוח לבחור בקרן ההשתלמות המתאימה לו ביותר, על סמך כל המידע שקיבל לידיו.

קרן אחת ויתרונות רבים לה
לא לחינם, ההשקעה בקרן השתלמות עדיפה ומבוקשת על ידי חלקים גדולים בציבור הישראלי. להשקעה בקרן השתלמות יתרונות רבים שהופכים אותה למשתלמת במיוחד. על קצה המזלג אפשר למנות את זמן ההשקעה הקצר – 6 שנים בלבד, פטור מתשלום מס על ההון הצבור, אפשרויות שינוי והעברה נוחות ללא קנסות מעבר ויציאה ואפשרות שמירת הכסף בקרן, מעבר לתקופת החיסכון.

קיים מבחר רחב של קרנות השתלמות בשוק. כל אחד יכול לבחור קרן השתלמות מתאימה ונוחה לאורח חייו הכלכלי. עצמאיים יכולים ליהנות מקרנות השתלמות המתחשבות בכלכלתם הייחודית. שכירים נהנים מקרנות השתלמות מטעם המעסיק, שגם נותן את חלקו בדרך כלל, מידי חודש.